Відбувся кастинг конкурсу «Містер Прикарпатський університет 2019»

Студентський Сенат університету відновлю традицію проведення конкурсу краси та мужності  серед студентів-юнаків «Містер Прикарпатський університет». Як розповів голова студентського Сенату університету Юрій Лозяк цьогорічний конкурс відбудеться в травні, а днями вже провели відбір-кастинг учасників. Загалом на участь у конкурсі зареєструвалося 25 осіб. Кастинг проходив у Pasage Gartenberg.

У рамках програми кастингу кожен із учасників взяв участь у трьох конкурсах: «Розкажи про себе», дефіле, запитання-відповідь.

“Ми хочемо відновити добру традицію нашого університету щодо проведення конкурсу «Містер Прикарпатський університет».  Нам приємно бачити таку велику кількість заявлених учасників, адже цьогорічний конкурс  пройде під гаслом “Дозволь мрії здійснитись”. Конкурс відбудеться в травні місяці у рамках відзначення Дня Університету», – зазначив  голова студентського Сенату Юрій Лозяк.

За результатами проведеного відбору-кастингу до фіналу конкурсу ввійшло 12 учасників: Максим Грушецький (Факультет туризму); Максим Корнієнко (Навчально-науковий юридичний інститут); Віталій Масляк (Факультет фізичного виховання та спорту); Денис Тимків (Педагогічний факультет) ; Богдан Чермак (Факультет математики та інформатики); Віталій Цой (Факультет туризму); Анатолій Розвадовський (Природничий факультет); Олег Ворощук (Факультет туризму); Олександр Філіпашко (Філософський факультет); Василь Сидорак (Навчально-науковий інститут мистецтв); Валерій Росіцький та Мирослав Сарахман (Факультет історії,політології та міжнародних відносин).

У фіналі конкурсу  організатори  обіцяють феєричне шоу, яскраву хореографію, виступи гостей та талановитих студентів. Також усі учасники отримають призи від генеральних партнерів-інтернет магазин  MOYO, Pasage Gartenberg, Animal Gym та ін.