Всеукраїнська олімпіада Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника для професійної орієнтації вступників

До уваги абітурієнтів – 2019!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 21.12.2016 року № 1587  та відповідно до Правил прийому, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника проводить Всеукраїнську олімпіаду з математики, фізики, хімії, біології та географії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Мета: виявити обдарованих вступників, допомогти їм  перевірити і розвинути свої здібності, надати учасникам пільги при вступі на природничі та математичні спеціальності Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (додаткові 20 балів до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з відповідного предмету).

Перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка, при вступі до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника вказано у додатку 5 до Правил прийому в 2019 році. Ознайомитись можна за наступним посиланням: https://admission.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/6/2019/01/%D0%94%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BA-5.pdf

До участі в олімпіаді запрошуються особи, що здобувають повну загальну середню освіту у 2019 році або здобули її раніше.

Олімпіада складається з двох турів — дистанційного та очного.

I тур (дистанційний, заочний) проводиться з хімії, біології та географії до 25 березня 2019 року, з фізики до 29 березня 2019 року і з математики до 12 квітня 2019 року.

ІІ тур (очний) проходитиме на факультетах університету для учасників які набрали не менше 75% балів у першому турі.

Перелік завдань першого (заочного) туру олімпіади та додаткову інформацію можна знайти за такими посиланнями:

з хімії, біології та географії

з фізики

з математики