IV відкритий чемпіонат з судоку пройшов в університеті

Нещодавно в університеті відбувся IV відкритий чемпіонат факультету математики та інформатики з судоку. Захід проходив у рамках тижня математики. Оргкомітет чемпіонату очолив доцент кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Анатолій Казмерчук.

Цьогоріч у чемпіонаті брали участь  46 осіб, серед яких 29 – учні загальноосвітніх навчальних закладів Івано-Франківська. У рамках програми інтелектуальних змагань учасникам було запропоновано впродовж  60 хвилин розв’язати  5 головоломок, серед  яких три класичних судоку і два калкудоку. Варто зазначити, що класичні судоку відомі багатьом, тому більше половини учасників розв’язали принаймні одне завдання. А ось інші завдання виявилися досить складними, так обидва калкудоку розв’язали лише п’ятеро учасників.

За результатами чемпіонату в особистій першості призерами стали : Любомир Яворський (Івано-Франківський природничо-математичний ліцей): Олександр Оліяр ( Івано-Франківський природничо-математичний ліцей); Мар’яна Олійник (факультет математики та інформатики Прикарпатського університету).

До призерів в категорії учнів загальноосвітніх навчальних закладів ввійшли: Любомир Яворський (Івано-Франківський природничо-математичний ліцей); Олександр Оліяр (Івано-Франківський природничо-математичний ліцей); Орест Ріщук (Українська гімназія № 1); Владислав Загрійчук (Івано-Франківський природничо-математичний ліцей); Денис Твардовський (Фізико-технічний ліцей ІФНТУНГ).

Переможці були відзначені грамотами і солодкими призами.

З повними результатами чемпіонату та завданнями можна ознайомитися тут.

Чемпіонат з судоку