Переможці фінальних змагань з тхеквондо представлять Україну на всесвітній універсіаді

У приміщенні спорткомплексу «Олімп» Прикарпатського національного університету 5 квітня пройшли фінальні змагання ХІV літньої Універсіади України з тхеквондо (ВТФ) у виді програми «КЕРУГІ».  Участь у змаганнях взяли 75 спортсменів з різних закладів вищої освіти України. Суддівську колегію очолив Ігор Пашков, суддя міжнародної категорії, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри єдиноборств Харківської державної академії фізичної культури.

Перед початком поєдинків відбулося урочисте відкриття змагань. З вітальним словом виступили заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Антропов, проректор Прикарпатського національного університету Сергій Шарин, начальник Івано-Франківського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайло Стефанків.

У рамках програми змагань відбулися попередні та фінальні поєдинки окремо серед чоловіків та жінок у 8-ми вагових категоріях. Спортсмени змагалися у формі та захисному спорядженні, відповідно до правил змагань з тхеквондо (WTF) з керугі. Формат поєдинків – 3 раунди по 2 хв.

За результатами фінальних поєдинків переможцями стали: серед чоловіків- Говорун Дмитро (ваг.катег. – 68 кг), Єрко Владислав (ваг.катег.–74 кг), Вороновський Денис (ваг.катег. – 80 кг), Гарбар Андрій (ваг.катег. – 87 кг), Кім Марсель (ваг.катег.- 54 кг), Шваб Володимир (ваг.катег. – 58 кг), Таранов Владислав (ваг.катег. – 63 кг), Запухлий Дмитро (ваг.катег. – 87+ кг). Серед жінок: Таратута Єлизавета (ваг.катег. – 46 кг), Даньшина Олександра (ваг.катег.–49 кг), Собко Вікторія (ваг.катег. – 53 кг), Купріянова Кароліна (ваг.катег. – 57 кг), Лабузова Марія (ваг.катег.- 62 кг), Гамурар Юлія (ваг.катег. – 67 кг), Пипоть Ірина (ваг.катег. – 73 кг), Лючкова Єлизавета (ваг.катег. – 73+ кг).

Переможців фінальних змагань нагородили грамотами та медалями. Зазначимо, що спортсмени, які перемогли у своїх вагових категоріях увійдуть до складу національної збірної України з тхеквондо і представлятимуть країну на Всесвітній універсіаді в липні цього року Італії.