Наші студенти влаштували перформанс до Всесвітнього дня вишиванки

16 травня, у Всесвітній день вишиванки, студенти Івано-Франківського коледжу нашого університету влаштували тематичний перформанс “Україно моя, вишиванко”. Традиційно захід відбувся на площі біля пам’ятника Іванові Франку. Участь у перформансі брали 850 осіб – це студенти коледжу та викладачі.

Розпочалося свято з урочистого виконання Гімну України. Далі студенти прочитали вірші та заспівали пісні про вишиванку. Згодом відбувся і сам танцювальний флешмоб.

«Це мистецький захід, в якому нам вдалося об’єднати українську пісню, поезію і танцювальний флешмоб. Ми вже впродовж п’яти років поспіль проводимо такий захід. Найталановитіші студенти представляють орнаменти вишиванок різних регіонів нашої країни, співають, танцюють – і все це, звичайно, у вишиванках. Такі заходи прищеплюють студентам любов до рідного краю, України, до національного одягу та української пісні», – зазначила Роксолана Павелко. педагог-організатор Івано-Франківського коледжу, викладач хореографії .

У рамках програми перформансу студенти спеціальності “Дизайн” створили флешмоб етнографічних карт у стилі вишиванок усіх регіонів України.

  • День вишиванки. Флешмоб