Магістрантка факультету математики та інформатики Світлана Галущак посіла II місце у всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Нещодавно відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань (спеціальностей) «Математика та статистика. Прикладна математика (механіка)». Захід проходив у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника на заході представляла Світлана Галущак, студентка 2-го курсу освітнього рівня магістр спеціальності «Середня освіта (математика)». Молода дослідниця презентувала роботу на тему «Спектри алгебр аналітичних функцій, породжених зліченною множиною поліномів на банахових просторах». Науковий керівник – доктор фізико-математичних наук, професор Андрій Загороднюк.

За результатами конкурсу наша студентка посіла II місце та нагороджена дипломом.

Загалом на конкурс надійшло 64 студентських наукових робіт із 41 закладу вищої освіти України. На підсумковій науково-практичній конференції виступили 27 студентів із 21 закладу вищої освіти України.

Варто зазначити, що основними характеристиками та критеріями оцінки наукових робіт були актуальність проблеми, новизна та оригінальність ідей, використані методи дослідження, теоретичні наукові результати, практична направленість результатів, рівень використання наукової літератури та інших джерел інформації, ступінь самостійності роботи, якість оформлення та наявність наукових публікацій.