Студентська збірна команда Юридичного інституту – переможець XVIII Спартакіади університету

Днями в університеті завершилася XVIII Спартакіада серед студентів. Організатором заходу виступила кафедра фізичного виховання за сприяння спортивного клубу «Наука». Учасники спортивних баталій впродовж двох семестрів боролися за комплект найвищих нагород з баскетболу (жінки +чоловіки), волейболу (жінки +чоловіки), плавання, шахів, настільного тенісу, легкої атлетики та футболу.

Ото ж, підкорити найвищу сходинку п’ядесталу вдалося студентам Навчально-наукового Юридичного інституту. На їх рахунку у загальному підсумку – 129 очок. Варто зазначити, що у колекцію спортивних тріумфів майбутні юристи принесли цей визначний здобуток вже одинадцятий раз.

Призерами студентської спартакіади стали збірні команди фізико-технічного факультету (106 очок), факультету математики та інформатики (92 очки), природничого факультету (73 очки), факультету туризму (68,5 очок) та економічного факультету (62,5 очок).

Як свідчать здобуті успіхи на бігових доріжках, шахівницях, голубих водяних доріжках та ігрових площадках, спартакіадний форум розкрив спортивні таланти серед студентської молоді нашого університету.