Представники університету завітали до вихованців обласного реабілітаційного центру

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей та в рамках програми заходів з нагоди відзначення 60-річчя з дня заснування Національної спілки журналістів України, представники первинної організації НСЖУ Прикарпатського університету завітали до вихованців Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Секретар журналістського осередку НСЖУ Богдана Засідко передала для потреб закладу канцтовари, придбані на благодійні кошти членів осередку. Ініціативу дружнього візиту активно підтримали викладачі та студенти кафедри педагогіки початкової освіти Педагогічного факультету. Доцент кафедри педагогіки початкової освіти Оксана Цюняк, лаборант кафедри Тетяна Данилюк разом зі своїми студентами-магістрантами Ольгою Людкевич, Лілією Кайдан, Ольгою Коваль та Лілею Винник провели з дітьми майстер-клас «Квітка добра».

Під час творчого заняття кожен із вихованців реабілітаційного центру мав нагоду власноруч зробити з гофрованого кольорового паперу свою квітку добра та задумати бажання. Найактивніші із дітей встигли зробити цілі букети.

На завершення майстер-класу всі учасники отримали солодкі подарунки від студентів. Вихователь-методист Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Ярослава Харук подякувала гостям за благодійну допомогу та цікавий майстер-клас. Вона зазначила, що виготовлені квіти діти матимуть чудову нагоду використати під час святкового концерту до Міжнародного дня захисту дітей, який цими днями відбудеться в закладі.

Приємним подарунком для учасників зустрічі стали слова подяки від дітей та вірші у їх виконанні. А також всі разом заспівали відому пісню «Діти України».

  • Наші добрі справи