В університеті створили Центр інноваційних освітніх технологій в рамках проекту MoPED програми ЄС ERASMUS+

15 липня у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася презентація новоствореного інноваційного класу “Центр інноваційних освітніх технологій” за участі Міністерки освіти і науки України Лілії Гриневич. Центр створено в рамках міжнародного проекту MoPED «Модернізація вищої педагогічної освіти з використанням інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP), грантхолдером якого виступає Прикарпатський національний університет, програми Європейського Союзу ERASMUS+.

На заході були присутні ректор Прикарпатського національного університету, професор Ігор Цепенда, заступник голови Івано-Франківської ОДА Ігор Пасічняк, директор Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович, ректор Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Роман Зуб’як, керівники структурних підрозділів університету, начальник відділу управління проектами Прикарпатського університету, координатор проекту MoPED Любов Зінюк, учасники університетської академічної групи проекту, викладачі університету та вчителі шкіл області, які пройшли курси підвищення кваліфікації в рамках проекту MoPED, представники ЗМІ.

Під час презентації Центру зі вступним словом виступили Міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич, ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда. В ході виступу очільниця освітнього відомства також відповіла на запитання учасників заходу. У рамках програми презентації  про хід реалізації міжнародного проекту MoPED «Модернізація вищої педагогічної освіти з використанням інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP) розповіла учасникам заходу координатор проекту Любов Зінюк.

На завершення презентації Міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич відзначила активну діяльність університету, спрямовану на підвищення якості вищої педагогічної освіти та вручила ректору Прикарпатського національного університету, професору Ігорю Цепенді найвищу відомчу відзнаку Міністерства – нагрудний знак «За наукові та освітні досягнення».

Після завершення презентації відбувся пресбрифінг Міністерки освіти і науки України Лілії Гриневич для представників ЗМІ.

У рамках програми робочого візиту очільниця освітнього відомства відвідала Проектно-освітній центр розвитку інновацій та інвестицій в регіоні «Агенти змін» Прикарпатського національного університету та ознайомилася з його роботою.

Довідково. Нагадаємо, що в 2017 році саме Прикарпатський національний університет став переможцем конкурсу і вперше в історії Програми Темпус та Еразмус+ виступає грантоотримувачем і координатором проекту програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти з проектом «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) – №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP. Проект триватиме до жовтня 2020 року. Його головною метою є  модернізація навчальних планів педагогічних ВУЗів України шляхом впровадження найсучасніших методик викладання із використанням ІКТ та методів дослідження результатів. MoPED значно вплине на якість вищої педагогічної освіти та покращить цифрові та дидактичні компетенції майбутніх вчителів шкіл, що, у свою чергу, повністю відповідає проблемам та вимогам педагогічної вищої школи та підтримує амбіційні широкомасштабні освітні реформи в Україні. Партнерами Прикарпатського національного університету в рамках проекту MoPED є   Університет Деусто (Іспанія), AGH Університет науки і технологій (Республіка Польща), Кіпрський університет (Кіпр) та ще 5-ть вітчизняних закладів вищої освіти – Київський університету ім. Бориса Грінченка (Україна), Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди (Україна), Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини (Україна), Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського (Україна), Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка (Україна).

• В університеті створили Центр інноваційних освітніх технологій

Відеозаписи виступів  можна переглянути тут :