Прикарпатський – перший серед університетів України за рейтингом наукометричної системи SCImago Institutions Rankings

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника посів друге місце у наукометричному рейтингу інститутів SCImago Institutions Rankings  серед наукових організацій України та є першим у цьому рейтингу серед усіх вітчизняних закладів вищої освіти. На першому місці у SCImago Institutions Rankings-2019 є Національна Академія Наук України. У світову десятку ввійшли відомі наукові центри та університети США, Китаю, Німеччини і Франції.

Цей рейтинг є рейтингом наукових організацій, а не тільки вишів. Єдине обмеження на входження в даному рейтингу – мати не менше 100 наукових публікацій, індексованих Scopus за останні 2 роки, які передують року публікації рейтингу.

У SCImago не можна подати заявку. Тільки якщо ЗВО задовільняє всім вимогам відносно наукових публікацій, він автоматично включається в даний рейтинг.

У 2019 року в рейтингу SCImago брали участь 33 українські наукові організації, з яких 16 – заклади вищої освіти.

Результати рейтингу можна переглянути за посиланням: https://www.scimagoir.com/rankings.php?country=UKR&fbclid=IwAR2YYPDmwj_JmJBdRJ-PjHkTVB0cXHBmB4HksdP4SNQnBZ6pxXw4KeFXLQo