З Днем Незалежності України!

Шановні викладачі, працівники та студенти! Вітаємо Вас з величним національним святом – Днем Незалежності України!

Ця визначна дата – 24 серпня 1991 року – навіки увійшла в історію нашої молодої держави, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Свою вагому частку у розбудову рідної країни вносить і колектив Університету. З року в рік наші викладачі, науковці, студенти, працівники та випускники приносять нові відкриття та перемоги у скарбницю вітчизняної освіти і науки, докладають значних зусиль для зміцнення української державності, розвитку демократичних цінностей нашого суспільства.

Безумовно, сьогодні кожен з нас відчуває увесь той біль, який доводиться переживати рідній землі, воїнам та простим людям, захищаючи суверенність України. І саме тому День незалежності є не лише святом, а й приводом нагадати про наш обов’язок перед майбутніми поколіннями зберегти те, що було виборене нашими предками.

Тож, нехай наша спільна мета – мир в Україні та свобода нашого народу – єднає всіх нас, додає сили і наснаги йти впевнено вперед до щасливого майбутнього.

Слава Україні! Героям Слава!