Випускники кафедри військової підготовки склали Присягу на вірність українському народові

Традиційно, в день початку нового навчального року, студенти-випускники кафедри військової підготовки Прикарпатського університету склали Присягу на вірність українському народові.

Символічно провели захід в міському меморіальному сквері поруч з могилою студента Прикарпатського університету, Героя Небесної Сотні, Героя України Романа Гурика, який загинув в лютому 2014 року  під час Революції Гідності.

В урочистостях взяли участь ректор університету Ігор Цепенда, Митрополит Івано-Франківський і Галицький,  керуючий Івано-Франківською єпархією УПЦ КП Іоасаф , представники місцевої влади, військовослужбовці, викладачі кафедри, батьки  випускників та інші запрошені гості.

У святковій обстановці відбувся ритуал прийняття Присяги. 66 студентів дали особисту обіцянку гідно служити українському народові та рідній Україні. Після складання Присяги наказом Міністра оборони України випускникам нашої кафедри військової підготовки буде присвоєно первинне військове звання – «молодший лейтенант запасу».

“Ви гідно пройшли цей важливий етап у своєму житті і вірю, що Ви надалі будете сильними духом, вірними  своєму громадянському обов’язку та Присязі», – наголосив  у привітальному слові до випускників ректор Ігор Цепенда.

Урочистим моментом заходу стало нагородження. Ректор університету Ігор Цепенда вручив грамоти найкращим працівникам та випускникам кафедри військової підготовки. Також викладачі кафедри були відзначені подяками міського голови Івано-Франківська.

Після прийняття Присяги випускники кафедри військової підготовки отримали благословення Митрополита Івано-Франківського і Галицького,  керуючого Івано-Франківською єпархією УПЦ КП Іоасафа.

“Будьте вірними і гідними Присязі. З Божою допомогою бережіть її і пронесіть в своєму серці через все життя. Господь хай буде добрим вашим охоронцем і допомагає вам бути добрими громадянами нашої України”, – сказав у своєму зверненні Митрополит Іоасаф.

Завершилися урочистості покладанням квітів до могили студента університету, Героя Небесної Сотні, Героя України Романа Гурика.

• Складання Присяги випускниками кафедри військової підготовки