Студенти Прикарпатського – на Центрально-Європейському Давосі

Наші найкращі за рейтингами студенти з усіх факультетів, завдяки підписаній угоді з головою Програмної ради Економічного форуму в Криниці Зигмунтом Бердиховським, не тільки отримують щорічну стипендію у розмірі 1000 доларів, а й у якості волонтерів беруть участь у роботі XXІХ Економічному форумі у Криниці-Здруй.

Це можливість отримати унікальний досвід і познайомитися особисто з відомими політиками, економістами та бізнесменами з усієї Європи.

4 вересня ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда, який вже понад 10 років бере участь у роботі Форуму, зустрівся зі студентами в Криниці. Вони обмінялися враженнями від вже проведених зустрічей та дискусій.

Ігор Цепенда побажав студентам подальших успіхів, адже стипендія та такого роду робота – це добра мотивація для подальшого відмінного навчання та можливий старт для майбутньої вдалої кар‘єри кожного з них.