25 найкращих студентів Прикарпатського університету стали стипендіатами Благодійного Фонду «Повір у себе»

17 вересня, у рамках Договору про реалізацію проекту з підтримки студентів університету із сільської місцевості, підписаного в 2018 році між Прикарпатським національним університетом і Благодійним Фондом «Повір у себе», відбувся конкурсний відбір. Його провели  голова правління Благодійного фонду «Повір у себе» Світлана Мозгова та менеджерка освітніх і культурних проектів Фонду Христина Біляковська за участі проректорки з наукової роботи нашого університету Валентини Якубів, проректорки з науково-педагогічної роботи Галини Михайлишин. Під час зустрічі студенти презентували власні проекти та відповідали на запитання представників Фонду.

Зазначимо, що Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника є одним із 4-х університетів України, який відібраний Благодійним Фондом «Повір у себе» за вагомі успіхи студентів з сільської місцевості. Вже другий рік поспіль наші найкращі студенти отримують допомогу Фонду.

За результатами конкурсного відбору 15 найкращих студентів  отримуватимуть впродовж 2019-2020 н.р. щомісячну стипендію від Фонду «Повір у себе» в розмірі 2000 грн. Ще 10 студентам Фонд надасть фінансову підтримку в оплаті вартості за проживання в гуртожитку університету.

Цьогорічними стипендіатами стали: Олеся Джоголик (факультет математики та інформатики); Вікторія Максимович (Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки); Анна Мотика (факультет філології); Діана Лешко ( фізико-технічний факультет); Леся Шемет (Навчально-науковий Юридичний інститут); Ілона Бурч ( філософський факультет); Христина Ілюк ( факультет іноземних мов); Іванна Михайлишин ( факультет природничих наук); Василина Заяць (факультет фізичного виховання і спорту); Ірина Шеремета (факультет туризму); Наталія Котурбаш (Педагогічний факультет); Наталія Матійчук (Педагогічний факультет); Олена Жавко (економічний факультет); Олег Кріль ( факультет історії, політології і міжнародних відносин); Анна  Патрило (Навчально-науковий Інститут мистецтв).

Фінансову допомогу в оплаті вартості за проживання в гуртожитку університету від Благодійного Фонду «Повір у себе» у 2019-2020 навчальному році отримають: Марія Курищук (факультет математики та інформатики); Ніна Козак (Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки); Богдан Кравець (фізико-технічний факультет); Микола Костів (Навчально-науковий Юридичний інститут); Віталія Криса (факультет іноземних мов); Лілія Стрілецька (педагогічний факультет); Оксана Майданська (економічний факультет); Андріана Колотило (факультет історії, політології і міжнародних відносин); Микола Духніч (факультет історії, політології і міжнародних відносин); Анна Малиш (Навчально-науковий Інститут мистецтв).

У ході зустрічі зі студентами-стипендіатами голова правління Благодійного фонду «Повір у себе» Світлана Мозгова також  зазначила, що їх Фонд також надає кошти на впровадження проектів, які би об’єднували молодих людей навколо однієї ідеї та успішно втілювалися у життя.

Цього ж дня відбулася зустріч ректора університету Ігоря Цепенди з головою правління Благодійного фонду «Повір у себе» Світланою Мозговою. На ній також були присутні проректорка з наукової роботи Валентина Якубів,  менеджерка освітніх і культурних проектів Фонду Христина Біляковська. У ході розмови обговорили результати двосторонньої співпраці та подальші перспективи розвитку партнерства. В контексті останнього ректор Ігор Цепенда презентував представникам Фонду проекти, над реалізацією яких сьогодні працює університет – міжнародний проект з відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії на горі Піп Іван та створення міжнародного центру зустрічей студентської молоді України та Польщі. Ректор також висловив вдячність засновникам та керівництву Фонду за їх вагому підтримку для студентів Прикарпатського університету.  

Додатково

Благодійний Фонд «Повір у себе» заснований у 2009 році. Це – неприбуткова організація. Засновники Фонду – Віктор та Ірина Іванчики. Метою фонду є сприяння розвитку освіти: матеріальна і духовна підтримка молодих талантів, а також тих, хто найбільше цього потребує. Місія – сприяти розбудові України, розвиваючи нову генерацію освічених українців шляхом надання підтримки талановитим студентам та викладачам. За період діяльності більше 500 студентів з 63-х вітчизняних університетів отримали фінансову підтримку Фонду. Благодійна організація також надає кошти на впровадження проектів, які би об’єднували молодих людей навколо однієї ідеї та успішно втілювалися у життя.

  • Зустріч з представниками Благодійного Фонду "Повір у себе"