XV Всеукраїнський конкурс з орфографії польської мови

15 листопада в Прикарпатському національному університеті під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні відбудеться XV Всеукраїнський конкурс з орфографії польської мови.
Організатори конкурсу: Центр Полоністики та кафедра слов’янських мов Факультету філології Прикарпатського національного університету.

Почесний гість конкурсу, голова журі – професор, габілітований доктор, ректор Академії імені Якуба з Парадижа в Гожуві Великопольському (Республіка Польща), Почесний доктор Прикарпатського національного університету Ельжбєта Скорупська-Рачинська.

До участі в конкурсі запрошуються студенти державних та приватних закладів вищої освіти України, які вивчають польську мову і не були головними призерами попередніх конкурсів з орфографії польської мови.

Початок диктанту: 15 листопада, о 10:00 год.

Місце проведення: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, центральний корпус, ауд. 25 (вхід з вул. Шевченка, 57).