З Міжнародним днем студентів!

Дорогі студенти університету! Вітаємо вас з Міжнародним днем студентів!

Це свято символізує єднання всіх, хто прагне до вершин знань, суспільного самоутвердження і прогресивних змін. Це свято тих, хто зберігає в душі вогонь новизни та креативності. Ваші успіхи та здобутки у навчанні, спорті, громадських справах тому важливий доказ.

Університет пишається своїми студентами, вашими досягненнями та перемогами. Переконані, що ви й надалі будете зберігати та примножувати традиції рідного Прикарпатського університету.

Успіхів вам у навчанні, впевненого шляху до професійної майстерності, натхнення, віри у власні сили та реалізації усіх задумів!

З нагоди свята вітаємо і випускників нашого університету. Хай у ваших серцях назавжди збережуться найкращі спогади про студентські роки, які ви провели в рідній Alma mater. Добра, вам, родинного щастя та професійних перемог!