Програма «Східні Стипендії» Варшавського університету

Центр східноєвропейських студій Варшавського університету (Studium Europy Wschodniej  UW) щороку надає 25 стипендій для навчання на дворічній магістерській програмі «Східноєвропейські студії».

Фокус програми — вивчення історії та політиці всього посткомуністичного простору, також деякі курси присвячено соціології, географії, демографії, економіці, історії мистецтва та літератури. Студенти можуть обрати одну із спеціалізацій: Східна Європа,  Центральна Європа, Балкани, Росія, Кавказ, Центральна Азія.

Стипендіальна програма покриває вартість навчання в університеті протягом двох років, курси польської мови та однієї із східноєвропейських мов на вибір. Студенти також отримують щомісячну стипендію розміром 1350 злотих.

Вимоги:

• диплом магістра чи спеціаліста
  • дослідницький досвід у сфері історії чи політики східноєвропейських країн буде перевагою
  • вік — до 30 років
  • знання польської, англійської та російської мов

Документи:

• аплікаційна форма
  • копія диплому
  • мотиваційний лист польською мовою (до 2 сторінок)
  • резюме англійською мовою
  • список публікацій
  • документи, сертифікати, що підтверджують знання польської мови