З Новим 2020 роком!

Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники університету, наші колеги, друзі та партнери!

Вітаємо Вас з прийдешнім Новим Роком! Завдяки наполегливій та плідній праці нашого колективу 2019 рік став для нас роком нових здобутків та перемог. Нині Прикарпатський університет є першим серед закладів вищої освіти України за рейтингом SCImago, складовими якого є наукові результати, інноваційна та соціальна діяльність. Також наш університет і надалі залишається лідером серед закладів вищої освіти в регіоні.

Прийдешній, 2020 рік, принесе із собою нові виклики та нові завдання. Ми переконані, що у ювілейний для нашого університету рік, ми разом докладемо всіх зусиль задля розбудови Альма-матер, яка стане науково-дослідницьким центром міжнародного рівня з високим конкурентоспроможним рівнем якості освітніх послуг та підготовки високопрофесійних фахівців.

Дякуємо всім за Вашу працю, розуміння та підтримку. Миру, добра, щастя Вам і Вашим рідним, натхнення в роботі та нових звершень!

Нехай Новий 2020 рік принесе у Ваші домівки достаток та буде сповнений лише радісними подіями!