Доцентка університету Марія Байляк увійшла у ТОП-10 успішних вчених-жінок України

За даними Інституту статистики ЮНЕСКО, лише 28% науковців у світі – жінки, в Україні серед науковців – 45% жінок. Наша країна займає 12 місце за кількістю жінок-вчених в рейтингу серед 41 країни світу. У 2018 році була запроваджена українська премія, яка є частиною глобальної Програми L’ORÉAL-ЮНЕСКО “Для жінок у науці”. Вона створена для молодих жінок, які професійно займаються науковими дослідженнями у галузі STEM (наука, технології, інжиніринг, математика) та заохочення їх до розвитку української науки. Про це йдеться на сайті Укрінформу.

Укрінформ пропонує ТОП-10 успішних українських вчених-жінок. Серед них – науковиця Прикарпатського університету, кандидатка біологічних наук, доцентка кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук, переможниця премії Програми L`OREAL-ЮНЕСКО “Для жінок у науці 2018” Марія Байляк.