Прикарпатський університет піднявся у міжнародному рейтингу SCOPUS серед університетів України

У рейтингу університетів України за показниками Scopus 2020 року Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника покращив своє становище у порівнянні з попереднім роком і зайняв 13 місце.

Індекс Гірша університету у 2020 становить 42, що на 5 вище від попереднього року. Науковцями університету опубліковано 879 наукових статей у виданнях, що входять до бази даних SCOPUS. Кількість цитувань наукових публікацій складає 8697. Це свідчить про активний розвиток наукової діяльності у Прикарпатському національному університеті.

Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій. Станом на квітень 2020 року до бази даних Scopus включено 177 закладів вищої освіти України.