Наші студенти поповнили скарбницю перемог університету

Вітаємо чергових переможців-студентів Прикарпатського національного університету та їх наукових керівників у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Цього разу переможцями і призерами стали:
– Берладенюк Христина, Зорійчук Дмитро – студенти І року навчання магістратури факультету природничих наук. Нагороджені дипломами ІІ степеня. Науковий керівник – доцент кафедри хімії середовища і хімічної освіти Мідак Лілія Ярославівна.
– Крамар Віталій – студент І року навчання магістратури економічного факультету. Нагороджений дипломом І ступеня. Науковий керівник – доцент кафедри економічної кібернетики  Пілько Андрій Дмитрович.
– Стефурак Степан – студент ІV курсу бакалаврату філософського факультету. Нагороджений дипломом ІІ ступеня. Науковий керівник – доцент кафедри соціальної психології і соціального розвитку Когутяк Надія Михайлівна.
– Душенко Юлія – студентка ІІІ курсу бакалаврату педагогічного факультету. Нагороджена дипломом ІІ ступеня. Науковий керівник – професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Савчук Борис Петрович.

Усього на даний час маємо 14 призових місць: три перших місця, 5 – других і 6 – третіх!