Ректор університету провів брифінг для викладачів

12 травня ректор університету Ігор Цепенда провів онлайн-брифінг для викладачів. Тема зустрічі – святкування Дня університету в нових реаліях. Прикарпатський національний університет відзначає 14 травня 80-річчя з дня заснування.

Під час онлайн-зустрічі ректор розповів про заходи, які будуть відбуватися в рамках урочистої програми. Зокрема, це відеопривітання, концертні номери, зроблені у записі, нагородження кращих студентів, відзначення викладачів та працівників. Ректор також зазначив, що програма ювілейних заходів, яка розпочнеться 14 травня 2020 року завершиться 14 травня 2021 року святкуванням 150-річчя з дня народження патрона університету Василя Стефаника в с.Русів Снятинського району.

Тож, запрошуємо усіх приєднатися до відзначення 80-річчя Прикарпатського національного університету!

Детальну інформацію щодо програми онлайн-святкування буде вміщено на сайті університету в розділі ЮВІЛЕЙ та на наших сторінках у соцмережах.