DOCENDO DISCIMUS презентує

Ювілей – це не тільки свято, а й підсумок роботи. Це визначення пройдених етапів шляху, певних досягнень колективу, його майбутнього.

У розділі ЮВІЛЕЙ ми розпочинаємо публікацію роликів, які презентують досягнення Прикарпатського національного університету у різних сферах діяльності – наукова, освітня, проектна, культурна, спортивна. Об’єднуючим гаслом цих здобутків вирішено зробити латинський вислів DOCENDO DISCIMUS, що означає НАВЧАЮЧИ ІНШИХ, ВЧИМОСЯ САМІ. З цього слогану починатиметься кожен ролик, а закінчуватиметься ще одним латинським висловом IN RE, що означає суть, дослівно ПО СПРАВІ.

Перед початком публікацій у рубриці DOCENDO DISCIMUS хочемо презентувати вашій увазі буклет про весь Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, який колектив видав до 80-річчя закладу вищої освіти.