До уваги користувачів бібліотеки університету!

У зв’язку із карантинними заходами повідомляємо про додаткові правила організації нашої роботи у цей період:

Інститут, факультет

Дні тижня

Пункт повернення книг

Факультет іноземних мов

Факультет філології

Філософський факультет

Факультет математики і інформатики

Фізико-технічний факультет

Факультет фізичного виховання і спорту

понеділок – вівторок

Через вікно абонементу художньої літератури   (з вул. Чорновола, праворуч від входу в гуманітарний корпус, біля банкомату)

Економічний факультет

Педагогічний факультет

Факультет туризму

Факультет історії, політології і міжнародних відносин

Факультет природничих наук

середа – четвер

Навчально-науковий Інститут мистецтв

Навчально-науковий Юридичний інститут

Івано-Франківський коледж

п’ятниця

• студенти І-ІІІ та V курсів зможуть повернути книги у серпні – вересні 2020 року;

• студенти, які хочуть отримати книги повинні оформити запит, заповнивши гугл-форму (https://docs.google.com/forms/d/1kAzGTSS_pQ9Ahfrs0yNvRxEHA2i-H2I16KJXZFBSxA8/edit). На основі його опрацювання ми зв’яжемось з Вами і повідомимо чи зможемо надіслати електронний варіант книги,  скан-копії необхідних сторінок з відповідних книг чи сплануємо Ваш візит задля уникнення черг і накопичення людей у приміщенні бібліотеки.

При цьому просимо дотримуватись правил безпеки під час карантину! Відвідувати бібліотеку університету можна. одягнувши засоби індивідуального захисту – захисну маску чи респіратор та рукавички!