З Днем Конституції України!

Дорогі викладачі, студенти, аспіранти та працівники університету!

28 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону нашої держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю співвітчизників і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови нашої незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Нехай ця урочиста подія, яка свого часу відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства, спонукає вас до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній царині.

З нагоди державного свята – Дня Конституції України –  бажаємо вам і вашим родинам щастя, добра, достатку та натхнення у всіх добрих справах.