З Днем Незалежності України!

Шановні викладачі, працівники та студенти! Вітаємо Вас з величним національним святом – Днем Незалежності України!

Свою вагому частку у розбудову рідної країни вносить і колектив Університету. З року в рік наші викладачі, науковці, студенти та працівники приносять нові відкриття та перемоги у скарбницю вітчизняної освіти і науки, докладають значних зусиль для зміцнення української державності, розвитку демократичних цінностей нашого суспільства.

Безумовно, сьогодні кожен з нас відчуває увесь той біль, який доводиться переживати рідній землі, воїнам та простим людям, захищаючи суверенність України. І саме тому День Незалежності є не лише святом, а й приводом нагадати про наш обов’язок перед майбутніми поколіннями зберегти те, що було виборене нашими предками.

Тож, нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Слава Україні! Слава її Героям!!!