Вітання з успішним захистом дисертації

Вітаємо викладачку кафедри управління та бізнес-адміністрування Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки

ГРИГОРУК  ІРИНУ ІВАНІВНУ

з успішним захистом дисертації на тему «Механізм стимулювання розвитку біоенергетичного напрямку в сільськогосподарських підприємствах», поданої на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 051 Економіка.

Захист відбувся на засіданні спеціалізованої вчена рада ДФ 20.051.006 в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Науковий керівник: Якубів Валентина Михайлівна, докторка економічних наук, професорка, професорка кафедри управління та бізнес-адміністрування Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Офіційні опоненти: Яців Ігор Богданович, доктор економічних наук, доцент, Львівський національний аграрний університет; Стегней Маріанна Іванівна, докторка економічних наук, професорка кафедри економіки та фінансів, Мукачівський держав­ний університет.