Науковці Прикарпатського університету презентують унікальне видання – «Зібрання творів Василя Стефаника»

Прикарпатський університет розпочинає ювілейні заходи до 150-річчя з Дня народження Василя Стефаника, свого патрона, презентацією унікального видання – «Зібрання творів Василя Стефаника»!

Науковці університету в трьох томах чотирьох книгах упорядкували твори відомого письменника, його листи та виступи, переклади  текстів багатьма іноземними мовами.

Презентація цього унікального видання відбудеться  17 грудня о 15:00 год. у Центрі інноваційних освітніх технологій (MoPED) Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (каб.233, центральний корпус університету, вхід з вул. Чорновола).

У заході візьмуть участь керівництво університету, факультету філології, науковці-члени редакційної колегії видання, представники Івано-Франківської обласної ради, Івано-Франківської ОДА.

Онлайн до презентаційного заходу приєднаються студенти та викладачі Прикарпатського національного університету, колеги-науковці з Львівського національного університету імені Івана Франка.

Презентація проходитиме онлайн на платформі Cisco Webex.

Приєднатися можна за посиланням: