Магістрантка Діана Олійник – призерка всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студентка І курсу магістратури спеціальності «Психологія» факультету психології Діана Олійник стала призеркою ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Загальна та соціальна психологія» і нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.

Наша магістрантка представила на конкурс наукове дослідження «Стан психічного здоров’я студентської молоді ЗВО в умовах адаптивного карантину». У своїй науковій роботі Діана Олійник визначила зміст та структурні компоненти психічного здоров’я особистості; емпірично дослідила стан психічного здоров‘я студентської молоді ЗВО в умовах адаптивного карантину; описала інноваційні методи промоції психічного здоров‘я.

Наукова керівниця – доцентка кафедри загальної та клінічної психології, кандидатка психологічних наук, фахівчиня Проєктно-освітнього центру «Агенти змін» Мирослава Кулеша-Любінець.

Зазначимо, що ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Загальна та соціальна психологія» проходив 15-16 квітня Херсонському державному університеті в онлайн форматі. Цьогоріч на конкурс від закладів вищої освіти України надійшло 95 студентських наукових робіт. З-поміж них члени галузевої конкурсної комісії відібрали 24 роботи, автори яких взяли участь у фінальному етапі – підсумковій онлайн-конференції.