Пресконференція про результати проєкту «MoPED: Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання»

16 червня об 11 годині в Прикарпатському університеті відбудеться пресконференція про унікальні результати проєкту «MoPED: Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання».

Вперше (!) за всю історію існування грантових програм Європейського Союзу (TEMPUS та ERASMUS+ КА2)  бенефіціаром та координатором проєкту  (у якому взяли участь 9 університетів – 3 європейських та 6 українських) виступав саме український заклад вищої освіти – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Результати проєкту перевищили всі очікування і плани.

Тривалість проєкту: 15.10.2017 – 14.04.2021р.

Бюджет проєкту: 861 тисяча 445 євро

Завдяки європейському досвіду українськими університетами консорціуму:

• розроблено 21 новий курс з сучасної методики викладання STEAM предметів із використанням ІКТ, з яких 6 викладаються англійською мовою;
  • створено курс професійної англійської мови для педагогів;
  • розроблено керівництво для створення профілю вчителя з переліком цифрових компетентностей;
  • створено шість інноваційних класів, які перетворені у центри інноваційних інструментів викладання;
  • Командою університету Деусто (Іспанія) розроблено гру для створення таких інноваційних класів у закладах середньої та вищої освіти.
  • Проведено велику кількість тренінгів, майстер-класів та міжнародну конференцію для викладачів університетів та вчителів шкіл, де вони змогли покращити свої цифрові та дидактичні компетенції, тощо.

У рамках заходу від ректора Прикарпатського національного університету Ігоря Цепенди ви зможете дізнатися, чому саме ПНУ було обрано європейськими партнерами координатором проєкту з майже мільйонним бюджетом. Яка подальша стратегія розбудови потенціалу Прикарпатського та у чому полягає секрет, як залишатись конкурентоспроможним на ринку освіти.  Що дає участь у міжнародних освітніх проектах. Як ПНУ вдалося істотно оновити матеріально-технічну базу сучасним обладнанням, підняти мотивацію викладачів і студентів, покращити якість освітніх послуг.

Від начальника відділу управління проектами університету, координатора проєкту Любові Зінюк ви дізнаєтеся всі деталі результатів, які досягнув консорціум протягом 3,5 років реалізації проєкту.

Від директора Центру інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem», створеного в рамках проєкту, голови академічної групи проєкту в університеті професорки Олени Будник зможете почути інформацію про здобутки університету в проєкті та роботу унікального Центру.

А також познайомитись із вчителями шкіл, які пройшли тренінги в рамках проєкту, задати їм запитання щодо застосування отриманих навичок і знань. Зі студентами, які навчались за пілотними курсами, розробленими в рамках проєкту і розкажуть про враження й зміст отриманих знань.

Партнери проєкту:

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника – головний бенефіціар та координатор

• Університет Деусто ( Іспанія)
  • AGH Університет науки і технологій (Польща)
  • Кіпрський університет (Кіпр)
  • Київський університет ім. Бориса Грінченка
  • Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди
  • Уманський державний педагогічний університет ім. Павла Тичини
  • Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського
  • Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка
  • ТзОВ “Quality Ukraine”

Додатково про проєкт на сайті: