Конкурс стартап-проєктів

Регіональний акселератор GCIP для інновацій, технологій та стартапів у Івано-Франківській області, який створений на базі Прикарпатського національного університету за підтримки Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO) оголошує конкурс стартап-проєктів.

Хто і як може подати заявку?

Заявки приймаються з  14 червня по 15 липня 2021 року.

До участі у конкурсі запрошуються  студенти ЗВО, учні закладів загальної середньої освіти, малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету: https://cutt.ly/0nUTec2

Обмеження до стартапів, що пропонуються для участі в конкурсі:

Стартап-проекти мають бути спрямованими на запровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та мати результатом скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин в навколишнє середовище.

Стартап-проекти не мають бути проектами з реконструкції або реструктуризації існуючих підприємств.

Учасники Програми отримають

> Фінансову підтримку від Проекту UNIDO/GEF для розвитку стартап-проекту

> Коучинг з новітніх методик бізнес-управління та комунікації від міжнародних та національних експертів

> Можливість представити свої стартапи на міжнародних площадках