Студентська команда економічного факультету-призер чемпіонату РМВА Marketing Challenge

Команда студентів спеціальності “Маркетинг” економічного факультету нашого університету посіла ІІІ місце на чемпіонаті РМВА MARKETING CHALLENGE. У складі команди виступили – Євгенія Чумак (капітан команди), Марта Фадєєва, Юлія Довбенко, Юлія Дячук, Софія Стасюк, Діана Струк. Керівник – доктор економічних наук, професор Іван Благун.

Чемпіонат проходив у форматі онлайн. Його організаторами виступили Музей Сучасного Українського Мистецтва Корсаків та PMBA (Бізнес Академія Практичного Менеджменту).

У межах програми чемпіонату десятки команд із різних міст України вирішували цікавий кейс, який полягав у  розробці маркетингової стратегії просування сучасного українського мистецтва через просування Музею сучасного українського мистецтва Корсаків. Кожна із команд-учасниць представила на розгляд журі свій проєкт.