Богдан Василишин: “Університет – це храм науки, а душа у нього така, як у храмі Божому”

“Університет – це храм науки, а душа у нього така, як у храмі Божому”, – так казав професор Богдан Васильович Василишин про свою рідну Альма-матер.

Університет для нього був не тільки полем для засіву зерен мудрості, але й тим благодатним ґрунтом, на якому силою свого розуму, своїм талантом творця-адміністратора вимуровував величну будову національного університету.

19 червня 2022 року минає 10 років, як відійшов у засвіти Богдан Васильович Василишин, кандидат фізико-математичних наук, заслужений працівник освіти України, багаторічний перший проректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Почесний професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

З нагоди роковин 18 червня 2022 року, о 8:00, в церкві Різдва Пресвятої Богородиці (вул. В.Чорновола,63 а) відбудеться поминальна літургія.

Запрошуємо вшанувати пам’ять нашого колеги, професора Богдана Васильовича Василишина.

Пам’яті професора Богдана Васильовича Василишина присвячується