Поглиблюємо співпрацю з БО «Разом для України»

Ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда та виконавча директора БО «Разом для України» Евеліна Курілець підписали меморандум про співпрацю.

У робочій зустрічі також взяли участь декан факультету психології Лариса Заграй та Едуард Лапковський – завідувач кафедри фізичної терапії ерготерапії.

Під час заходу учасники обговорили поточну та майбутню роботу центру психологічних консультацій «Разом з тобою», яке відбулося на початку місяця у Прикарпатському університеті та обмінялися ідеями щодо подальших ініціатив.

«Необхідність розробки різноманітних програм для тимчасово переміщених осіб та наших військовослужбовців є зараз надзвичайно важлива. Ми радіємо, що спільно зможемо реалізувати такий задум», – каже Ігор Цепенда.