Презентація словника «Мовний портрет села Тюдів»

23 листопада 2022 року о 14.00 годині в приміщенні Центру інноваційних освітніх технологій (MoPED) (каб.233, центральний корпус ПНУ) відбудеться презентація двотомного словника «Мовний портрет села Тюдів», який підготувала докторка філологічних наук, професорка кафедри української мови факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Марія Голянич.

У презентаційному заході беруть участь ректор Прикарпатського національного університету  Ігор Цепенда; проректор з науково-педагогічної роботи, доктор фізико-математичних наук, професор Сергій Шарин; декан Факультету філології, доктор філологічних наук, професор Роман Голод.
В режимі онлайн до заходу приєднається: Директор Інституту української мови НАН України, дійсний член НТШ, доктор філологічних наук, професор Павло Гриценко.