Виставка квіткової симфонії студента Прикарпатського університету Любомира Худяка

7 лютого у Прикарпатському університеті об 13:00 годині відбудеться виставка живописів квіткової симфонії Любомира Худяка.

Любомир Худяк у 2010 році закінчив Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, спеціальність – образотворче мистецтво.

Його твори знаходяться в музеях України і в приватних колекціях, зокрема, Франції та Італії.

Любомир Худяк не просто фіксує дійсність на полотні, він малює свої емоції. Кожна картина має бути пережитою.  Усі його роботи виконані з різним настроєм, але їх об’єднує гармонійна цілісність та бажання художника загострити відчуття музики напівтонів, і прагнення долучитися до прекрасного.

Кожен із цих живописних ефектів ще раз підтверджує, що Любомир – багатогранний та надзвичайно талановитий художник.