Університет в рейтингах

РЕЙТИНГИ 2020-2021 років

1 місце

Рейтинг вищих навчальних закладів Івано-Франківська

Інформаційний ресурс “Освіта.ua” представляє вузи Івано-Франківська та Івано-Франківської області, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2020 року.

1

місце

SciMago Institutions Rankings 2021

SCImago Journal & Country Rank – це загальнодоступний портал, який включає журнали та наукові показники для країни, розроблені на основі інформації, що міститься  базі даних Scopus® 

8 місце 

Рейтинг «Кращі вузи західного регіону України»

Інформаційний ресурс “Освіта.ua” представляє виші східного, західного, центрального і південного регіонів України, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів 2020 року.

13

місце

Рейтинг університетів за показниками Scopus 2020 року

Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками.

20 місце

Рейтинг найвпливовіших університетів світу 2020 року

Рейтинг найвпливовіших університетів світу 2020 року, що опублікований на сайті компанії Academic Influence

22 місце

Консолідований рейтинг вишів України 2020 року

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу : “Топ-200 Україна”“Scopus” та “Бал ЗНО на контракт”, кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

28

місце

Webometrics ranking of world’s universities

Рейтинг враховує місце ЗВО відповідно до ступеня представлення своєї діяльності в Інтернет-просторі, застосовуючи свою власну методологію оцінки