Університет в рейтингах

РЕЙТИНГИ 2020 року

1 місце

Рейтинг вищих навчальних закладів Івано-Франківська

Інформаційний ресурс “Освіта.ua” представляє вузи Івано-Франківська та Івано-Франківської області, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2020 року.

2

місце

SciMago Institutions Rankings 2020

SCImago Journal & Country Rank – це загальнодоступний портал, який включає журнали та наукові показники для країни, розроблені на основі інформації, що міститься в базі даних Scopus® ( Elsevier BV )

8 місце 

Рейтинг «Кращі вузи західного регіону України»

Інформаційний ресурс “Освіта.ua” представляє виші східного, західного, центрального і південного регіонів України, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів 2020 року.

13

місце

Рейтинг університетів за показниками Scopus 2020 року

Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій.

22 місце

Консолідований рейтинг вишів України 2020 року

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: “Топ-200 Україна”“Scopus” та “Бал ЗНО на контракт”, кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

31

місце

Академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2020»

Академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2020»