Соціальна діяльність

Забезпечення соціального напряму діяльності університету:

  • Відділ виховної та психолого-педагогічної роботи

  • Спорткомплекс «Наука»

  • Campus

  • Студентський центр культури та дозвілля

  • Комплекс громадського харчування

 

Стипендіальне забезпечення 

Студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника можуть отримувати різні види стипендій:

Нормативні документи згідно яких відбувається призначення академічних та соціальних стипендій

За детальнішою інформацією щодо стипендіального забезпечення  потрібно звертатись:

  • у деканати структурних підрозділів;
  • до контактної особи: Паска Тарас: taraspaska5@gmail.com

 

Корпоративні, соціальні та волонтерські проєкти університету

У Прикарпатському національному університеті реалізовуються корпоративні, соціальні та волонтерські проєкти:

1. Проєкт “Зустрічі з видатними особистостями”, який має на меті ознайомлення студентів та викладачів університету з основними результатами роботи, досягненнями, успіхами видатних особистостей. Життєвий досвід видатної особистості, яким ця людина ділиться безпосередньо з аудиторією, відповідаючи на запитання та даючи поради, може стати серйозною мотивацією для кожного з нас до інтелектуального розвитку, розширення світогляду та морально-естетичного виховання.

 Детальніша інформація:

Зустріч з Богданом Футеєм – https://pnu.edu.ua/blog/2020/10/01/22283/

Зустріч з Аскольдом Лозинським – https://pnu.edu.ua/blog/2021/12/01/34693/

2. Проєкт “Бадмінтон і зір”, який має на меті запобігання втрати зору у школярів через заняття бадмінтоном. В межах проєкту реалізується медично-педагогічний експеримент серед школярів області, спрямований на попередження та призупинення втрати зору серед учнів шляхом гри у бадмінтон. Фокус групою є школярі 5-9 класів у загальній кількості 240 учнів.

Детальніше: https://pnu.edu.ua/blog/2021/07/14/31422/; https://pnu.edu.ua/blog/2021/12/06/34763/

3.Проєкт “Професії майбутнього та твій вибір сьогодні”, що має на меті допомогти учням закладів середньої освіти зробити правильний вибір своєї професії у майбутньому.

Детальніше: https://pnu.edu.ua/blog/2020/11/03/22856/;  https://pnu.edu.ua/blog/2020/11/26/23454/

4.Проєкт “Осередок менторства”, який має на меті активного залучення випускників у динамічне екосередовище співпраці між ментором та студентом. Проєкт спрямований на розвиток співпраці з випускниками та являє собою процес взаємодії більш досвідченої в певній сфері людини з менш досвідченою, при якому відбувається передача знань, навичок, вмінь.

Детальніше: https://cutt.ly/IYJk0mq; https://cutt.ly/XYJlqpY

5.Корпоративний соціально-відповідальний проєкт “Наше здоров’я”, що має на меті підтримку та збереження здоров’я працівників та студентів нашого університету. Проєкт реалізовано спільно з кафедрою фізичної терапії, ерготерапії, факультетом психології та кафедрою бізнес-управління та адміністрування.

Детальніше: https://pnu.edu.ua/blog/2021/12/01/34681/

6. Освітньо-благодійний проект “ЯНГОЛИ ПОРУЧ”, який має на меті організацію благодійних ярмарок задля збору коштів для важкохворих діток, проведення цікавих занять для дітей з особливими потребами у реабілітаційних центрах, принесення радості і власноруч зроблених подарунків маленьким пацієнтам місцевих  лікарень. Координатор – доцент Ореста Возняк.

Детальніше: https://www.facebook.com/groups/jangolu/

7. Проєкт  “Лікар Свято” – молодіжний волонтерський проект, метою якого є психологічний супровід дітей та підлітків у стаціонарних відділеннях дитячих лікувально-профілактичних закладів засобами сміху, ігротерапії, арт-терапії. Проект «Лікар Свято» діє з лютого 2015 р. Координатор – доцент Мирослава Кулеша-Любінець.

Детальніше: https://www.facebook.com/likarsvyato/

8.Курси самозахисту для студентів, що має на меті набуття навиків самозахисту у загрозливих для життя і здоров’я обставинах. Курси реалізовано спільно з навчально-виробничою лабораторією виховної та психолого-педагогічної роботи. 

Детальніше: https://cutt.ly/qYJx6QF

9. Проект «ШКОЛА УПРАВЛІНЦІВ НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ»

Координатор – доцент П’ятничук Ірина Дмитрівна

Проект «Управлінці нової генерації» – це інноваційна освітня платформа, яка дає змогу продуктивно розвинути управлінські та економічні здібності молоді. Проект реалізується кафедрою управління та бізнес-адміністрування Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Учасниками проекту можуть бути учні старших класів (10-11), які цікавляться новими можливостями спробувати себе у ролі управлінців нової генерації.

Мета проекту «Нова генерація управлінців» – сприяння розвитку економічного та управлінського мислення у молодих людей, а також розвиток креативності, інноваційності та підприємницького духу. Проект передбачає організацію і проведення серії навчальних тренінгів, майстер-класів, воркшопів, комунікації з управлінцями органів місцевого самоврядування та успішними менеджерами підприємств та організацій нашого регіону.

Детальніше: https://kutba.pnu.edu.ua/newgeneration/