Благодійні акції

Список отримувачів благодійної допомоги від Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Херсонський державний університет (продукти харчування, засоби гігієни, медичні засоби, касти (будівельні) захисні)

СОК “Смерічка”

(продукти харчування, дитячий одяг і дорослий в асортименті, постільна білизна, засоби гігієни, медикаменти, медичні аптечки, рушники, дитячі підгузки; каремати, ліхтарики, ортопедичні ліжка, подушки)

Благодійна організація “Благодійний фонд Пісочниця Одеси

(дитячі засоби гігієни, медичні засоби для дітей і дорослих, продукти харчування, іграшки дитячі)

Регіональний громадський благодійний фонд “Право і демократія”

(вироби медичного призначення,стійка для лапароскопії Straiker)

ДВНЗ Національний лісотехнічний університет України

(Starkink Internet)

КНП “Обласна клінічна лікарня” Івано-Франківської обласної ради (Starkink Internet,медичні препарати широкого спектру дії)

Західноукраїнський національний університет

(Starkink Internet)

Івано-Франківський національний університет нафти і газу

(Starkink Internet)

Національний університет “Чернігівська політехніка”

(Starkink Internet)

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

(Starkink Internet)

 

Окремий підрозділ військової частини А4456 Міністерства оборони України

(матраци ортопедичні, надувні, постільна білизна, каремати, спальники, пледи, продукти харчування, )

Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради (продукти харчування, медичні засоби)

Благодійна організація “Благодійний фонд “ Сестра милосердя”, Харків

(продукти харчування, дитячі засоби гігієни, одяг в асортименті)

 

Благодійна організація «Благодійний фонд “Свій для свого”

(одяг теплий в асортименті, дитяче харчування, набори косметичні дитячі, засоби гігієни, сечоприйомники чоловічі, каремати, товари медичного призначення, постільна білизна)

Комунальне некомерційне підприємство “Івано-Франківська обласна дитяча лікарня” Івано-Франківської обласної ради (дитяче харчування, підгузки, борошно, одяг для немовлят в асортименті, засоби гігієни)

Київська міська рада. Постійна комісія міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (продукти харчування, медичні засоби асортименті, одяг, засоби гігієни, рушники)

 

Первинна профспілкова організація працівників Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області

(мішки спальні, засоби гігієни, ліхтарики, продукти харчування)

Скалатська міська рада Колодіївський старостинський округ – для передачі на Бахмутський напрямок фронту (засоби гігієни, технічні засоби, каремати, одяг, продукти харчування, ліхтарики, медичні засоби)

 

Військова частина А1815

(медичні засоби, продукти харчування, засоби гігієни)

Івано-Франківський фаховий коледж

(медичні засоби, продукти харчування, засоби гігієни, медичні засоби)

 

Будинок вчених Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаник

(ковдри,білизна рушники)

 

Богородчанський будинок культури Богородчанської селищної ради Івано-Франківської області (продукти харчування, засоби гігієни, підгузники в асортименті, рушники, миски, сопілки, одяг дитячий і дорослий в асортименті, дитячі іграшки, медичні засоби в асортименті, технічні засоби, каремати , взуття для дорослих в асортименті)

 

Приватне підприємство “Безпека захід”

(засоби гігієни)

Національний аерокосмічний університет ім.М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут” (каски захисні (будівельні), окуляри захисні)

Десята гірничо-штурмова бригада 109-й ОГШБ

(продукти харчування, ноші рятувальні,спальні мішки, засоби гігієни)

 

Військова частина А4125

(генератор ISKRA)

 

АКЦІЇ

22 травня 2023 рік

відбувся благодійний стендап. Студенти Прикарпатського національного університету не тільки весело провели час, насолоджуючись виступами Славіка Мартинюка, Альберта Лалаяна, Джейхуна Сафарова та Олега Курдидика, але й долучилися до збору коштів на потреби ЗСУ. У кінці заходу було проведено благодійний аукціон, на якому розіграли прапор, розписаний бійцями 80 ОДШБ, для якої проводили збір на придбання дрону. На аукціоні зібрали 8900 грн, а загальна зібрана сума становила – 25 700 грн.

18 травня 2023 рік – благодійний квартирник до Дня вишиванки

18 травня відзначили День вишиванки – в національному одязі, з українськими піснями та затишною атмосферою. Благодійний квартирник організованих БО “Каркас” та Студентським сенатом об’єднав молодь усіх ЗВО Івано-Франківська у стінах Прикарпатського національного університету в цей важливий для всіх українців день. Окрім гарно проведеного часу, зібрано 2760 грн для ЗСУ.

12 травня 2023 рік
Благодійний ярмарок, організований Студентським сенатом за для збору коштів на придбання дрону для Гринішака Олега – студента факультету історії, політології і міжнародних відносин, який є воїном 80 окремої десантно-штурмової бригади.
Кожен із структурних підрозділів долучився до проведення ярмарку та підготував різні смаколики та цікавинки. Радіємо, що наша університетська родина не стоїть осторонь, а активно долучається до заходів, спрямованих на підтримку ЗСУ.
Під час ярмарку вдалося зібрати 209 925 грн. Спільними зусиллями зібрали вже 250 000 грн!

5 травня 2023 рік
3 травня у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника завершився благодійний турнір з бадмінтону серед студентів та викладачів. Благодійний внесок від команди викладачів – 500 грн, команди студентів – 300 грн. Завдяки проведеному турніру вдалося зібрати 3 600 гривень, які спрямовані на потреби Збройних Сил України у координаційний центр допомоги батальйонам Прикарпаття на передовій. Детальніше …

3 квітня 2023 рік
Студенти Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки висловлюють щиру вдячність всім хто знайшов час і завітав на організований ними благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, зокрема пану ректору ПНУ Ігорю Цепенді, шановним проректорам, професорсько-викладацькому складу університету, а саме основне – студентам! Завдяки взаємній допомозі 3 квітня вдалося зібрати 21 640 грн.
Зазначену суму було направлено Координаційному Центру допомоги військовим Прикарпаття SaveUkraineNow (SUN) для закупівлі засобів зв’язку. Детальніше …
Акція «24 гривні до 24 лютого для ЗСУ»!
Вдалось зібрати 35 213 грн! За ці кошти закуплено 300 кг парафіну, з якого буде виготовлено більше 1000 свічок. Парафін передано в надійні руки пані Галі Мухи.
Висловлюємо вдячність Коледжу, студенти якого виготовляли свічки власноруч та передали нам. Детальніше …
Перша інтелектуальна університетська гра “Що? Де? Коли?”
На зібрані кошти під час Першої інтелектуальної університетської гри «Що? Де? Коли?» (4080 грн.) та кошти, зібрані факультетом природничих наук (12 200 грн.)
закуплено теплі речі нашим студентам-воїнам: берці, рукавиці, термоноски…
Щоб підтримати захисників, наші студенти розмалювали і розписали побажаннями прапор. Частину коштів передано для покупки зарядної станції лікарям, що надають медичну допомогу пораненим у Бахмуті.
Подаруй дітям свято – до дня Святого Миколая
Студентський сенат, вже вкотре, організовує збір коштів для дітей з неблагополучних сімей. Спільними зусиллями вдалося зібрали 6209 гривень. На зібрані кошти закуплено речі, необхідні для розвитку дітей: портативна колонка, павербанк, канцелярія, солодощі.
Проєкт «Лікар Свято»
Напередодні свята Миколая волонтери соціального проєкту «Лікар Свято», що діє на факультеті психології, завітали до маленьких пацієнтів усіх відділень двох дитячих лікарень міста Івано-Франківська.
У веселих костюмах студенти-психологи спробували хоч на кілька хвилин принести радість у щоденні лікарняні будні, даруючи і дітям, і їх батькам, і медикам сміх та невеличкі подарунки – повітряні кульки, листівки підтримки та клоунські носики для гарного настрою.
У заході цьогоріч прийняло участь 20 студентів-психологів. Вони за 2 дні роздали в лікарнях 300 повітряних кульок та 300 клоунських носиків. Подарунки були придбані за кошти благодійного брейн-рингу, який відбувся тижнем раніше на факультеті психології у Прикарпатському національному університеті. Також за ці кошти студенти-психологи закупили матеріали та виготовляють листівки-підтримки для військових ЗСУ. Детальніше …
1 грудня 2022 рік – Благодійна інтелектуальна гра “Брейн-ринг”
На факультеті психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася благодійна інтелектуальна гра “Брейн-ринг” з зоопсихології та порівняльної психології. Метою заходу став збір коштів для хворих діток Прикарпаття та воїнів ЗСУ.На зібрані благодійні кошти будуть закуплені подарунки на Різдвяні свята для хворих дітей двох Івано-Франківських дитячих лікарень, а також матеріали для “теплих” листівок воїнам ЗСУ. Детальніше …
14 листопада 2022 рік – «Мак пам’яті»
Благодійна акція «Мак пам’яті» пройшла днями традиційно на факультеті історії, політології і міжнародних відносин. Студенти-історики представили на благодійному заході власноруч приготовлену випічку та солодощі. Виручені кошти в сумі 22 309 грн. будуть передані студентам, аспірантам та викладачам факультету, котрі нині на передовій боронять Україну від російських окупантів. Зазначимо, що у лавах ЗСУ на війні нині 18 студентів, 2 викладачі та 1 аспірант факультету. Детальніше …
30 вересня 2022 рік – Посвята у студенти
Цьогорічну посвяту у першокурсники, за ініціативи студентського профкому, наші студенти провели в рамках благодійної акції присвяченої збору коштів на підтримку ЗСУ. На благодійній «Посвяті в студенти», що проходила 29 вересня у внутрішньому дворику Прикарпатського університету, студенти зібрали 110 тисяч гривень, які будуть спрямовані на потреби військових частин, у яких воюють студенти і викладачі ПНУ. Усі кошти передано франківському Координаційному центру #SaveUkraineNow(SUN). На святі виступали відомі івано-франківські діджеї, музиканти та гурти. У #SaveUkraineNow(SUN) зазначили, що усі кошти буде спрямовано на придбання засобів зв’язку для військових. Детальніше …
24 серпня 2022 рік
У День Незалежності на благодійному ярмарку та шляхом онлайн-збору вдалося зібрали 98 313 гривень. Допомогу отримали наші студенти, які перебувають у лавах ЗСУ: 2 студенти факультету історії, політології та міжнародних відносин – військову форму та рацію, а також 1 студент факультету природничих наук – тепловізор. Детальніше …
9 липня 2022 рік
Студенти 4 курсу спеціальності “Готельно-ресторанна справа” факультету туризму вкотре ініціювали благодійну акцію на підтримку ЗСУ.
Цього разу вони зібрали кошти в сумі 19 000 грн. та передали в комунальне некомерційне підприємство “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради”. За ці пожертви закуплять ліки для наших бійців, котрі перебувають на лікуванні.
Також студент 4 курсу спеціальності “Готельно-ресторанна справа”, волонтер Дмитро Вірста надав допомогу у доставці гуманітарного вантажу на передову. Детальніше …
15 червня 2022 рік – гуманітарна допомога
У рамках акції допомоги Україні до Прикарпатського національного університету надійшла польська гуманітарна допомога від канцелярії Президента Республіки Польща, дружини Президента РП, Міністерства закордонних справ Республіки Польща та приватних осіб. Польська гуманітарна допомога – продукти харчування різних найменувань, медикаменти, засоби гігієни, подушки, покривала – буде передана, передусім, сім’ям тимчасово переміщених осіб та в лікарні. Зокрема, нашим колегам з Херсонського університету, який на період воєнного стану працює на базі Прикарпатського університету. Також через Центр польської культури та європейського діалогу в м.Івано-Франківську гуманітарну допомогу передадуть усім потребуючим. Детальніше …
Благодійна виставка-продаж
Благодійна виставка-продаж студентських творчих робіт, присвячених величному християнському святу – Воскресінню Христовому, відкрилася у галереї Центру образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за адресою – м.Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57.
На виставці представлені студентські творчі бакалаврські та магістерські роботи, які виконані в техніках іконопису та графіки. Загалом більше двох десятків робіт.
“Це перший такий захід в стінах галереї Центру образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, започаткований Прикарпатським університетом. Виставка-продаж має благодійну місію, а також популяризує мистецьку творчість, адже здобутки студентів кафедри образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та реставрації відомі не лише в Україні, а й за кордоном”, – зазначає директор Центру, професор Богдан Бойчук. Детальніше …
1 червня 2022 рік
Студентський сенат відвідав діток у центрі розвитку “Янголи поруч” і висловив підтримку від імені нашого університету. Спільними зусиллями вдалося зібрати 6550 грн. на ці кошти було закуплено необхідні речі для функціонування центру, солодощі, матеріали для занять: фарби, папір, масажні килимки, обручі для гімнастики, скульптурну глину. Детальніше …
8 травня 2022 рік благодійна акція “Мак пам’яті”
Організатори заходу – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, структурні підрозділи ПНУ – Факультет історії, політології і міжнародних відносин; Педагогічний факультет та Навчально-науковий Інститут мистецтв.
Зібрані кошти будуть передані для потреб ЗСУ. Детальніше …
Прикарпатський університет перерахував майже 1 мільйон гривень на підтримку Збройних Сил України
Черговий внесок на підтримку ЗСУ колектив Прикарпатського університету зробив днями. На потреби Збройних Сил України через Національний банк України перераховано допомогу в розмірі середньоденного заробітку працівників закладу за квітень 2022 року в сумі 991 894,58грн. Детальніше …
Гуманітарна допомога
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника надіслали допомогу до Харківського національного педагогічного університету імені Г. C. Сковороди. До надання гуманітарної допомоги долучилися всі факультети університету. Було закуплено найнеобхідніше: медикаменти, засоби особистої гігієни, продукти харчування (м’ясні, рибні та овочеві консерви, крупи, макаронні вироби, солодощі, дитяче харчування, корм для тварин. тощо). Загалом, за короткий термін під керівництвом факультету іноземних мов було зібрано та спаковано 154 коробки волонтерської допомоги та 16 блоків води. Детальніше тут і тут

Благодійна акція “ПОДАРУЙ ДІТЯМ МИР”

стартувала в Прикарпатському університеті. Ініціатором її проведення виступила кафедра слов’янських мов факультету філології.
У межах акції організатори оголосили про збір книжок, написаних українською мовою, для дітей та молоді віком від 6 до 17 років, які знаходяться зараз у Польщі. Зібрані книги викладачі кафедри передадуть у бібліотеку Українського дому у Варшаві та дітям, котрі тимчасово проживають зараз у столиці Польщі у готелі WILCZA для біженців. Детальніше …