Бадмінтон і зір

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника разом з обласною дитячою клінічною лікарнею та обласним відділенням Національного олімпійського комітету України готують до старту проєкт «Бадмінтон і зір», який ініційовано президентом федерації бадмінтону України Олексієм Дніпровим.

Мета проєкту – запобігання втрати зору у школярів через заняття бадмінтоном.  Сьогодні відбулась зустріч експертів за участі ректора Прикарпатського університету імені Василя Стефаника Ігоря Цепенди, генерального директора, головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні Тараса Мельника, керівника відділення НОК України в Івано-Франківської області Мирослава Карабіна, директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктора Кімаковича, начальника Івано-Франківського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Михайла Стефанківа, головного обласного дитячого  офтальмолога Надії Гаврилишин.

Під час розмови визначено механізм проведення медично-педагогічного експерименту серед школярів області, спрямованого на упередження та зупинення втрати зору серед учнів шляхом гри у бадмінтон. Фокус групою є школярі 5-9 класів у загальній кількості 240 учнів. Проєкт стартує з середини вересня цього року і триватиме впродовж навчального року 2021/2022.  Про його результати повідомлятимемо.