![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/05/129263ПНУ80.jpg)
Вже більше ніж дві години триває святковий онлайн-марафон «80 років ПНУ. Святкуємо разом!». Приєднуйтесь до нас! Трансляція іноді переривається через перенавантаження, адже маємо велику університетську родину, але це не може зіпсувати піднесеного настрою та атмосферу любові і добра!
Приєднуйтесь до участі за посиланням https://pu.webex.com/meet/pnu_vs
Трансляція на офіційній сторінці у ФБ https://www.facebook.com/PNUVS/
Темп всім онлайн-марафонцям задає особисто ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда.