Під час урочистостей 1 вересня ректор ПНУ ім. В. Стефаника вручив диплом молодшого спеціаліста з відзнакою цьогорічній випускниці Івано-Франківського фахового коледжу, нині студентці Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки ПНУ спеціальності “Публічне управління та адміністрування”, кулеметниці одного з підрозділів 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Оксані Рубаняк.
![Вступ 2024](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/baner-vstup.jpg)