![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/Бурковська-Антоніна-15-р.-Серце-Європи-живопис-1-місце.jpg)
30 листопада 2022 р. завершився Всеукраїнський онлайн-конкурс з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Моя вільна Україна», який відбувався на базі кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
В конкурсі взяли участь 431 учасник практично з усіх областей України. Роботи в дев’яти номінаціях представили учні загальноосвітніх шкіл, вихованці гуртків образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, художніх студій та мистецьких шкіл віком від 9 до 17 років.
Професійне журі високо оцінило рівень художньої підготовки учасників конкурсу, глибину розуміння дітьми сучасних подій в Україні, їх патріотизм і любов до рідної землі.
За підсумками конкурсу найкращі роботи в різних номінаціях та вікових категоріях відзначено гран-прі та призовими місцями. Переможці отримають дипломи, а всі інші учасники – подяки за участь у конкурсі.
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/Репела-Вероніка-12-р.-Вишита-Україна-колаж-Гран-прі.jpg)
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/Дзюбак-Євген-16-р.-Свою-Україну-любіть…-За-неї-Господа-моліть.-графіка-Гран-прі.jpg)