![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221229_102513_909-1024x769-1-1.jpg)
Нещодавно до Івано-Франківського фахового коледжу завітав один із бійців 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців – Микола Зелінський.
Військовий мав нагоду вручити медаль “За гідність та патріотизм” директорові коледжу – Юрію Москаленку.
Це стало приємною несподіванкою. Слова вдячності та глибокої пошани склав колектив коледжу для 72 ОМБр, де проходить службу випускниця Прикарпатського університету – Оксанка Рубаняк.
“Тривалий час допомагаємо даній бригаді, підтримуємо різними способами. Черговий раз, в знак подяки за цінну нагороду, склали допомогу бійцям у вигляді медикаментів, теплих речей та значну фінансову підтримку. Сподіваємось, як найшвидше побачити усіх захисників вдома з перемогою. Слава Україні! Слава Збройним Силам України!”, – йдеться на сторінці Івано-Франківського фахового коледжу ПНУ.
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221229_102524_009.jpg)