![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/015f4c17-a599-423d-a03a-3886e3e76fe5.jpg)
Сьогодні ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда та перша проректорка Валентина Якубів зустрілися з головою Калуської районної ради Михайлом Лаврівом.
Обговорювали перспективи подальшої співпраці в контексті реалізації спільних грантових проєктів для розвитку регіону.
Основними потенційними напрямами співпраці визначили: покращення екологічної ситуації в регіоні, збереження культурної спадщини та підготовку кадрів для системи місцевого самоврядування.
Ігор Цепенда відзначив, що університет відкритий для співпраці з органами місцевого самоврядування задля розвитку Прикарпаття, оскільки це є однією з місій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.