![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/041a524e-d6db-49ce-b580-27b050e3ded8-1024x1024.jpg)
Ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда зустрівся зі студенткою 2 курсу спеціальності «Публічне управління і адміністрування» Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки ПНУ, кулеметницею 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Оксаною Рубаняк.
Ректор нагородив її Подякою за честь і мудрість та свідому громадянську позицію. Також Оксані Рубаняк було вручено сертифікат про призначення їй грошової стипендії Фундації Лозинських (США).
В свою чергу, студентка подарувала ректору університету Ігорю Цепенді власну збірку поезій, написану на передовій. Книжка має назву “Назустріч смерті”. Один із найперших примірників Оксана Рубаняк підписала в окопі.
Також від університетської спільноти 72 окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців, де служить Оксана Рубаняк, було передано генератор.