Задля популяризації творчості видатних українців. Студенти Прикарпатського національного університету презентували комп’ютерну гру «Стежками Франка». Вона призначена для учнів, педагогів, студентів та викладачів. А також усіх, хто бажає перевірити і удосконалити свої знання з біографії та творчості геніального українця та європейця Івана Яковича Франка. Над розробкою працювали прикарпатські науковці. зокрема долучились і студенти.
![Вступ 2024](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/baner-vstup.jpg)