![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_5656-1024x910.jpeg)
На днях, з нагоди відзначення Незалежності України у Хмельницькому відбулась XVIII Літня Універсіада з вільної боротьби. Студенти факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету, спортсмени Академії боротьби імені Василя Федоришина магістр Валентин Блясецький (вк 61 кг) та третьокурсник Владислав Бодоряк (вк 79 кг) стали чемпіонами у своїх вагових категоріях та вибороли цілих дві золоті нагороди.
Вітання спортсменам та їх тренерам! Бажаємо тільки перемог і нових рекордів!