![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_20231014_101223-1024x576.jpg)
У турнірі приймали участь 16 спортивних колективів з різних місць України. Команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника зайняла 7 місце та була відзначена кубком за хороший результат.
У складі команди ПНУ були проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-економічного розвитку Ярослав Шинкарук, президент федерації бадмінтону Івано-Франківська, викладач кафедри спортивно-педагогічних дисциплін Дмитро Коротких та викладачі кафедри спортивно-педагогічних дисциплін. Представником команди був доцент, завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури ПНУ Богдан Лісовський.
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/whatsapp-image-2023-10-14-at-14.34.44_1ccd5ab6-1024x768.jpg)
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/whatsapp-image-2023-10-14-at-14.34.48_89064ed5-1024x768.jpg)
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/whatsapp-image-2023-10-14-at-14.34.46_5c664458-1024x768.jpg)
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/whatsapp-image-2023-10-14-at-15.41.40_1f24fdc6-1024x768.jpg)
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_20231014_142457-1024x576.jpg)