![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/401eaa44-4d7e-4336-ae60-83009c664819.jpg)
31 жовтня відбулося засідання Вченої ради університету за участю професорсько-викладацького складу. Головним питанням порядку денного були результати вступної кампанії 2023 року та завдання на 2023/2024 навчальний рік.
Відповідно до порядку денного, ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда виступив з презентаційною доповіддю про результати вступної кампанії 2023 року та завдання на 2023/2024 навчальний рік.
На початку під час доповіді ректор звернув увагу на рейтинг та популярність ПНУ серед абітурієнтів:
Наступне, що було продемонстровано, це аналіз поданих вступниками заяв на ОР бакалавр та ОР магістр:
Географія вступу: кількість поданих заяв:
В ході виступу ректор Ігор Цепенда нагадав про те, що Прикарпатський університет посів 8 місце (13 414 – кількість заяв) серед ТОП – 10 найпопулярніших ЗВО за кількістю заяв від абітурієнтів:
Далі йшлося про динаміку прийому здобувачів вищої освіти:
ТОП-10 коледжів України за результатами вступної кампанії 2023 року:
На завершення ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда озвучив очікування та перспективи на 2024 навчальний рік.